R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
 • Ostatnie

 • Komentowane

  7 14 30 dni
 • Oceniane

  7 14 30 dni
 • Czytane

  7 14 30 dni
 • Komentarze

Pozostałe aktualności

[WR] Ruszają kolejne formy wsparcia dla rolników

[WR] Ruszają kolejne formy...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Na przełomie maja i czerwca uruchomione zostaną kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla rolników z budżetu PROW 2014-2020. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyznawać premie dla młodych rolników, wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw oraz na zalesianie i tworzenie terenów zalesionych.
[WR] Uwaga! Plantacjom truskawek zagraża szara pleśń

[WR] Uwaga! Plantacjom truskawek...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa w swoich komunikatach ostrzega plantatorów truskawek przed szarą pleśnią - chorobą, której sprzyjają duże opady deszczu i wysoka wilgotność powietrza, a tych w ostatnim czasie przecież nie brakuje.
Byliśmy na Kongresie Kół Gospodyń Wiejskich. Zobacz video

Byliśmy na Kongresie Kół...

komentarzy2galeria zdjęć  Aktualności › red.
Wielkopolski kongres Kół Gospodyń Wiejskich zorganizowany w Łaszkowie k. Kalisza pokazał, jaka siła jest w kobietach! - Mieliśmy potwierdzenia udziału, ale zainteresowanie kongresem przerosło nasze oczekiwania - przyznała Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu ds. MSP, posłanka, sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, patronka rozwiązań dla KGW. - To jest tylko potwierdzenie, jak ważne jest to spotkanie, jak ważna jest wymiana informacji. Andżelika Możdżanowska mówiła o tak ważnych dla KGW kwestiach, jak zwolnienie z podatku dochodowego, opieka pełnomocnika oraz możliwości pozyskania środków finansowych. ...
[WR] Mleczna Gala 2019. Najlepsi hodowcy docenieni przez PFHBiPM [ZDJĘCIA]

[WR] Mleczna Gala 2019. Najlepsi...

 Rolnictwo › red. Redakcja
Najlepsi hodowcy krów mlecznych z naszego kraju spotkali się już po raz szósty na Mlecznej Gali. Nowością w tym roku były diw kategorie oceny dotyczące pokroju i genetyki utrzymywanej w stadach.
[WR] Emil Litka: Materiał siewny źródłem dochodu [ZDJĘCIA]

[WR] Emil Litka: Materiał siewny...

 Rolnictwo › red. Łukasz Tyrakowski
Emil Litka wraz z żoną prowadzi gospodarstwo rolne w miejscowości Wieszczyczyn w Wielkopolsce. Małżeństwo gospodaruje na 600 hektarach, a głównym źródłem dochodu jest materiał siewny, który jest rozmnażany i przygotowywany do sprzedaży. W ciągu roku produkuje się tutaj około 1500 ton gotowego kwalifikatu zbóż i łubinów, w sumie 25 odmian. Ponadto „Gospodarstwo Wieszczyczyn” prowadzi hodowlę około 150 krów mlecznych.
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A