R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

12,5 mln złotych na modernizacje systemu ciepłowniczego w Koninie

9 miesięcy temu    11.01.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. MPEC w Koninie

Wielkopolska. Konin. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Koninie. Program Operacyjny Infrastruktury i Środowiska. Ministerstwo Energii.

R E K L A M A

 

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Koninie otrzyma blisko 12,5 miliona na przebudowę systemu ciepłowniczego miasta.

 

Komisja Oceny Projektów w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 pozytywnie oceniła wniosek MPEC. Prace rozpoczną się od Starówki i potrwają 3,5 roku.

 

 

W ramach pozyskanych środków MPEC Konin w ciągu 3,5 roku zmodernizuje system ciepłownicy miasta, czego efektem będzie zmniejszanie strat przesyłu oraz likwidacja linii napowietrznych. Pracę ruszą w tym roku.

 

 

Projekt znalazł się na liście rankingowej konkursu, z rekomendowaną kwotą dofinansowania w wysokości blisko 12 mln 464 tys. Lista została już zatwierdzona przez Ministerstwo Energii.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A