R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

12-latek zaklinował się w tunelu na placu zabaw. Jego kolega wezwał ratowników

3 miesiące temu    3.07.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. fotolia.pl

Wielkopolska. Dwóch chłopców bawiło się na placu zabaw. Nagle jeden się zaklinował się w tunelu. Drugi z chłopców wziął sprawy w swoje ręce.


 

R E K L A M A

Ten 12-latek na pewno uważał na zajęciach, na których omawiano numery alarmowe. Wczoraj zdobytą wiedzę wykorzystał w praktyce i pewnie lepiej sobie z tym porodził niż niejeden dorosły.

 

Do zdarzenia doszło w Jarocinie. Dwóch chłopców bawiło się wieczorem na placu zabaw. Nagle jednemu z nich noga zaklinowała się w tunelu. Drugi nie zastanawiał się długo. Wziął telefon i wybrał numer 998. Poinformował oficera dyżurnego jarocińskiej straży, że jego kolega ma uwięzioną nogę w jednym z elementów wyposażenia placu zabaw.

 

Strażacy ruszyli na osiedle Rzeczypospolita w Jarocinie. Jeszcze przed ich przyjazdem chłopcu udało się wyjąć z tunelu uwięzioną nogę.

- Zgłaszający był trochę zdenerwowany, ale bardzo precyzyjnie przekazał niezbędne informacje, żeby jak najszybciej pomóc koledze - relacjonuje oficer dyżurny PSP w Jarocinie.
 

 

Czytaj również: Dwóch pijanych na dachu marketu [ZOBACZ TUTAJ]

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ mi
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Zaklinował się bo teraz place zabaw robią tylko dla przedszkolaków a dla trochę starszych i większych dzieci nie ma
R E K L A M A