R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

13 lat po zabójstwie ochroniarza z Poznania oskarżono Artura M.

› zwielkopolski24› Wielkopolska ponad rok temu    12.02.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Policja

Wielkopolska. Poznań. Zabójstwo ochroniarza z lokalu "Sami Swoi". Sąd Okregowy w Poznaniu. Gangster "Ogór" oskarżony o morderstwo.

 

R E K L A M A

 

13 lat po zabójstwie Macieja K., ochroniarza poznańskiego lokalu "Sami Swoi", prokuratura oskarżyła gangstera, Artura M., pseudonim "Ogór". Wcześniej ten czyn był zarzucany jego koledze, "Złotemu".

 

W sierpniu 2017, poznańska prokuratura oskarżyła o morderstwo 42-letniego gangstera "Ogóra". Proces rozpoczął się przed Sądem Okręgowym w Poznaniu. Mężczyzna jak podaje, jest artystą plastykiem. Kilkukrotnie był już karany, między innymi za wymuszenia.

 

W czerwcu 2004 roku doszło do zabójstwa ochroniarza z lokalu "Sami Swoi" w Poznaniu. Między ochroniarzem, a Arturem M., pseudonim "Ogór", miało dojść do kłótni. Następnie gangster miał zostać wyrzucony z lokalu. "Ogór" wraz ze swoim kolegą "Złotym", który zdobył numer telefonu do ochroniarza, postanowili pojechać do mieszkania ofiary, Macieja K.

 

Z ustaleń prokuratury wynika, że ochroniarz wyszedł przed klatkę i został nagle zaatakowany przez "Ogóra", uzbrojonego w nóż o długości 29 cm - czytamy na stronie gloswielkopolski.pl

Rany odniósł także "Złoty", który najprawdopodobniej starał się rozdzielić mężczyzn. Z pociętymi i zakrwawionymi nogami dotarł na stację benzynową, z której zawiadomiono pogotowie i to on usłyszał wkrótce zarzut morderstwa Macieja K.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A