ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

14-latka wyszła z domu i zaginęła. Rodzina i policja prowadzą poszukiwania

4 miesiące temu    5.12.2017
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Policjanci poszukują zaginionej Patrycji Frąckowiak z Rawicza. Wydano oficjalny komunikat.

R E K L A M A

W poniedziałek o godz. 6.50 zaginiona wyszła z domu, udając się do szkoły. Do domu już nie wróciła, nie nawiązała też z najbliższymi żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina zgłosiła fakt zaginięcia dziewczyny - informuje asp. sztab. Beata Jarczewska z rawickiej policji.

Rysopis zaginionej: około 164 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ciemne, proste włosy do ramion, twarz owalna, oczy niebieskie. Dziewczyna nosi okulary korekcyjne (czerwone oprawki).

W chwili zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę do kolan, z kapturem. Miała czarne spodnie i sportowe, czarne obuwie z różowym znaczkiem „Nike”. Miała też ze sobą czarną torebkę - dopowiada rzecznik prasowy.

Osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej lub jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z komendą policji (tel. 65/546-62-09 lub całodobowo tel. 65/546-62-00 oraz 997).

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jan
4 miesiące temu ocena: 0%  1
Poszła na gigant,jak się kasa skaczy to wruci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A