R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

18-latek ugodził nożem mężczyznę i zostawił na klatce schodowej

› zwielkopolski24 9 miesięcy temu    12.06.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. 35-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha znaleźli na klatce schodowej przypadkowi przechodnie. To oni zaalarmowali policję. - Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sąd zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może spędzić za kratami wiele lat – informuje rzecznik pilskiej policji.

 

R E K L A M A

 

Do zdarzenia doszło rankiem 07 czerwca. Przed godziną 5.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymał informację telefoniczną, że na klatce schodowej w jednym z budynków mieszkalnych w centrum Piły leży mężczyzna. Okazało się, że poszkodowany ma ranę kłutą brzucha. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego, a zaraz po nich funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego oraz Dochodzeniowo-Śledczego. - Poszkodowanemu została udzielona szybka pomoc medyczna i 35-latek trafił do szpitala – informuje rzecznik KPP w Pile.

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Nie było to proste. Kilkudziesięciu policjantów prowadziło działania poszukiwawcze. Funkcjonariusze, jak precyzuje rzecznik, analizowali szczegółowo wszystkie zebrane informacje. Wreszcie kryminalni ustalili, że przestępstwa mógł dokonać znajomy mężczyzny, z którym pokrzywdzony wcześniej przebywał.

 

- Po kilku godzinach zintensyfikowanych działań funkcjonariusze zatrzymali na jednym z pilskich osiedli 18-letniego mężczyznę. Trafił on prosto do policyjnego aresztu. Na wniosek Komendy Powiatowej Policji w Pile i Prokuratury Rejonowej w Pile, Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – informuje Żaneta Kowalska. - 18-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Teraz za popełnione przestępstwo mieszkaniec Piły za kratami może spędzić wiele lat.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ intyru
9 miesięcy temu ocena: 50%  1
po dopalaczach
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A