R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

18-latek zaatakował przechodniów. Znaleźli przy nim narkotyki

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    7.11.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Uniwersalne portalu

Wielkopolska. Krotoszyn. Na jednej z ulic w Krotoszynie 18-latek zaatakował dwóch mężczyzn. Zachowywał się bardzo agresywnie, więc poszkodowani powiadomili policję.

 

R E K L A M A

 

 

 

- Na miejscu zgłaszający wskazali napastnika. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Krotoszyna, znany miejscowym funkcjonariuszom. Mężczyzna był bardzo agresywny i nadpobudliwy – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

Funkcjonariusze przeszukali nastolatka i znaleźli przy nim narkotyki.

 

CZYTAJ TAKŻE: Zapomniał, że w mieszkaniu jest policjant. Wziął nóż i groził żonie [KLIKNIJ]

 

- Ujawnili wagę podręczną oraz kilka kompletów woreczków strunowych, w których był susz roślinny i biały proszek. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że są to środki odurzające – wylicza Piotr Szczepaniak.

 

Przy 18-latku znaleziono 7,82 g narkotyków. 

18-latek został zatrzymany, a kolejnego dnia odbyło się przesłuchanie, w czasie którego postawiono mu kilkanaście zarzutów za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 3 lat pozbawienia wolności - czytamy na portalu krotoszynska.pl 

- Sprawa jest rozwojowa, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań – podkreśla rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A