ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

200 strażaków na obozie [FILM]

› Aktualności ponad rok temu    12.07.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Około 200 młodych strażaków z czterech powiatów (rawickiego, leszczyńskiego, gostyńskiego i grodziskiego) wyjechało na obóz szkoleniowy, który odbywa się nad jeziorem w Brennie (powiat leszczyński).

W obozie biorą udział kandydaci na członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. - Młodzieżowcy podczas obozu w Brennie przede wszystkim doskonalą się w fachu strażackim - mówi druh Krzysztof Skrzypczak, komendant obozu.

Obozy drużyn pożarniczych odbywają się według ustalonego regulaminem porządku. Młodzi druhowie i druhny uczestniczą w szkoleniach, rywalizują w konkurencjach strażackich, pełnią warty, mają dyżury m.in. na stołówce.

Obóz potrwa pełne 2 tygodnie i zakończy się uroczystym apelem, podczas którego, w obecności zaproszonych gości oraz rodzin, najmłodsi druhowie złożą ślubowanie i zostaną przyjęci w poczet członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!