ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

22-latek podejrzany o zabójstwo zatrzymany przez policję [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    6.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały KMP w Poznaniu

Wielkopolska. 22-letni mężczyzna jest prawdopodobnym sprawcą morderstwa do jakiego doszło w końcu stycznia w salonie gier. Mężczyznę zatrzymała policja. Grozi mu dożywocie.

 

Policjanci z Poznania zatrzymali 22-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Lubonia.

 

Do zbrodni doszło na początku stycznia. To wówczas znaleziono nieżywego 62-latka w salonie gier, w którym pracował. Na miejscu zdarzenia, wspólnie z Prokuraturą Poznań Wilda, pracowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Technicy kryminalistyki zabezpieczyli wszystkie dostępne ślady. Ich praca już przyniosła efekt.

- Mimo braku wyraźnego tropu, policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Niedaleko miejsca przestępstwa znaleźli prawdopodobne narzędzie zbrodni oraz kurtkę, która również mogła należeć do sprawcy - informuje Marcin Święcichowski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - Ustalili również grupę osób, która była widywana w miejscu pracy denata. Kolejne działania sukcesywnie zawężały osoby, które mogły być związane z tą zbrodnią.

Żmudna praca śledczych naprowadziła policjantów na trop 22-letniego mężczyzny. 2 lutego został zatrzymany przez Grupę Realizacyjną KMP w Poznaniu w miejscu zamieszkania. Już dzień później na wniosek Prokuratury Rejonowej Poznań Wilda, sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

22-latek może resztę życia spędzić za kratkami.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (1)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
    ~ 111
    ponad rok temu ocena: 100%  1
    A gdzie urząd celny jaki salon i jak tam pracował na salon teraz trzeba mieć koncesje , w poznaniu chyba tylko jeden ma w kasynie w andersji , a reszta jest nielegalna to jak policja pisze pracował co miał w umowie . A niszczy legalne firmy i robi jakies inwiligacje , a weszła ustawa o przeciwdziałaniu nieuczciwej praktyki rynkowej i rozpowszechnianiu fałszywych informacji pod odpowiedzialnoscią karna , a tutaj te informacje sa fałszywe .
    odpowiedz oceń komentarz
    wpisy tej osoby zgłoś do moderacji