ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

28-latek posiadał znaczną ilość psychotropów. Grozi mu do 10 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    13.02.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Września

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji we Wrześni. Policja zatrzymała mężczyznę, który posiadał w domu znaczną ilość nielegalnych substancji psychotropowych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Funkcjonariusze policji zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który posiadał w swoim domu znaczną ilość narkotyków.

Zatrzymany mieszkaniec Miłosławia został zatrzymany 7 lutego około godziny 20.40. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 778 gramów amfetaminy, 53 gramy marihuany oraz przedmioty służące do ich dystrybucji.

 

CZYTAJ TAKŻE: Schował narkotyki w pudełka po kosmetykach. Wpadł w drodze do pracy [KLIKNIJ]

 

W jego domu znaleziono także małe wagi kuchenne, blender oraz plastikowy dzbanek z zawartością amfetaminy. Okazało się, że 28-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Tym razem za posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy we Wrześni zatwierdził wniosek prokuratorski o zastosowanie 3 miesięcznego aresztu tymczasowego dla mieszkańca Miłosławia.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ mama matiego
4 miesiące temu 1
Coś dużo tych zatrzymań ostatnio. Dziwnym trafem zbiegający się z zatrzymaniem kaskadera z BMW co zaliczył checkpointa w Wilkowyji
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji