R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

29-latek miał w mieszkaniu 4 kg marihuany. Wkroczyła policja. Będzie miał problemy

3 miesiące temu    4.07.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Znaleziono 4 kilogramy marihuanyZnaleziono 4 kilogramy marihuany fot. Policja


Wielkopolska. Kolejne zatrzymanie narkotykowe. Policjanci z Grodziska Wielkopolskiego zatrzymali 29-latka z gminy Buk, w którego mieszkaniu znaleźli prawie 4 kilogramy marihuany.

R E K L A M A

 

 - Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania oraz w samochodzie zatrzymanego policjanci znaleźli reklamówki, oraz wiadra plastikowe, w których znajdowała się znaczna ilość suszu roślinnego. Pobrana próbka do badań potwierdziła, że zabezpieczona substancja to marihuana - podaje grodziska policja.
 

 

 


Okazuje się, że mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany za podobne przestępstwa. Szacuje się, że sprzedał on około 5000 „działek narkotyków” na „czarny rynek”

 

 29-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na razie na wniosek prokuratury, sąd aresztował oskarżonego na 3 miesiące. Grozi mu do 8 lat więzienia.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A