R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

29-latka nie wiedziała, że jest w ciąży? Noworodek nie żyje. Sprawę wyjaśnia prokuratura

› zwielkopolski24 9 miesięcy temu    3.01.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wlkp.

Wielkopolska. 29-latka nie wiedziała, że jest w ciąży? Noworodek nie żyje. Sprawę wyjaśnia prokuratura.

R E K L A M A

Okoliczności opisuje portal krotoszynska.pl [ZOBACZ TUTAJ]

29-letnia krotoszynianka wezwała karetkę, ponieważ krwawiła z dróg rodnych. Kobieta „czuła także coś w kroczu”. Okazało się, że jest w zaawansowanej ciąży, a w jej pochwie znajduje się główka dziecka. Noworodka nie udało się uratować.

Sprawą zajęła się prokuratura. Śledczy badają, czy doszło do aborcji.


Ciało noworodka i łożysko zabezpieczono do sekcji. 

- Wstępne wyniki nie stwierdziły obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. W sprawie będą wykonywane dalsze czynności – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp.

Podkreśla, że postępowanie jest obecnie na etapie wstępnym.

– I na razie nie ma wskazań, by komukolwiek postawić jakiekolwiek zarzuty. Postępowanie prowadzone jest z artykułu 152 paragraf 3 Kodeksu Karnego, jednak jest to wstępna kwalifikacja.

To oznacza, że śledczy prowadzą postępowanie pod kątem aborcji, sprawdzając, czy ktoś mógł celowo przyczynić się do śmierci dziewczynki.

[ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Obca
9 miesięcy temu ocena: 86%  1
Czy ten świat zwariował!? Takie intymne sprawy poruszać na łamach gazety! Jeśli sprawa jest badana przez biegłych i nie ma wyjaśnień, to jakim prawem napisaliście takie szczegóły! Sprawa jest poważna aczkolwiek wydażyło się coś w życiu kobiety jeśli coś złego to odpowie..., czy my ludzie nie mamy już żadnych praw: jest zdarzenie, wypadek nieraz służy ratunkowe jeszcze nie udzielają pomocy, a prasa ma już zdjęcia i art. na portalach Dla mnie takie postępowanie jest nie ludzkie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A