R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

400 kilogramów mięsa drobiowego na ulicy [ZDJĘCIA]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 8 miesięcy temu    10.07.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KPP Rawicz

Wielkopolska. Skrzynki z drobiem leżą na placu w Miejskiej Górce.

 

R E K L A M A

 

Rawiccy policjanci o skrzynkach z drobiem na Placu Powstańców Wielkopolskich w Miejskiej Górce (powiat rawicki) dowiedzieli się dziś w nocy po godzinie 3.00.

 

- Funkcjonariusze, którzy pojechali we wskazane miejsce potwierdzili tę informację. Na poboczu i drodze leżały skrzynki, a obok nich porozrzucane mięso drobiowe. Nikogo tam nie zastano - zaznacza mł. asp. Katarzyna Starczewska z Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Przewoził niebezpieczne materiały bez działającej gaśnicy [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Okazało się, że około 400 kg mięsa drobiowego wypadło podczas transportu. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli teren oraz powiadomili o całej sytuacji zarządcę drogi.

W międzyczasie na miejsce przyjechał pracownik firmy z powiatu leszczyńskiego do której należał towar.

 

- Z informacji, które przekazał policjantom wynikało, że 25-letni kierowca ciężarówki nieprawidłowo zabezpieczył tuszki drobiowe, które wypadły na zakręcie. Kierujący dopiero na miejscu rozładunku miał zorientować się, że drzwi od chłodni są otwarte, a części towaru nie ma - dodaje policjantka.

 

Kierowca może zostać ukarany mandatem za nie zabezpieczenie przewożonego ładunku. Mięso zostało przekazane do utylizacji.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A