R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

54-latek okradał działki rodzinne przez parę tygodni

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    9.08.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Mężczyzna włamał się do kilku altan działkowych.

 

R E K L A M A

 

 

Funkcjonariusze w Ujściu zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który w okresie od 20 lipca do 6 sierpnia włamał się do kilku altan na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Ujściu (powiat pilski).

Mężczyzna miał najpierw uszkadzać drzwi i okna, a następnie kraść z altan różnego rodzaju sprzęt. Poszkodowani oszacowali szkody na kwotę kilkuset złotych.

 

ZOBACZ: 29-latek ukradł matce pieniądze i kartę do bankomatu [KLIKNIJ]

 

Policjanci otrzymali informacje o zdarzeniu 7 sierpnia, wtedy też rozpoczęli poszukiwania włamywacza. Po zebraniu materiału oraz rozpoznaniu miejsca zdarzenia, już po kilku godzinach funkcjonariusze wpadli na trop sprawcy. Mężczyzna został zatrzymany na terenie gminy Ujście (powiat pilski).

Mundurowym udało się odzyskać skradzione mienie.

Sprawcą okazał się być 54-letni mieszkaniec Ujścia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednak nie potrafił wyjaśnić dlaczego dopuścił się popełnionych przestępstw. Złodziejowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A