R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

58 milionów na nową komendę policji w Kaliszu [ZDJĘCIA]

9 miesięcy temu    9.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały Wielkopolskiej Policji

Wielkopolska. Nowa komenda w Kaliszu. Miasto Kalisz. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. Plac budowy komendy.

R E K L A M A

 

 

 

W Kaliszu trwają prace budowlane nowej siedziby Komendy Miejskiej Policji. Na placu budowy odbyło się uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego.

 

Zebranych gości przywitał Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Maką, który zaznaczył, że na tę inwestycję czekano kilkanaście lat. Po odczytaniu aktu erekcyjnego, goście podpisali dokument. Wśród nich znaleźli się, Jarosław Zieliński Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, nadinsp. Helena Michalak, Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann, insp. Piotr Mąka, Prezydent Kalisza Grzegorz Sapiński, Starosta Kaliski Krzysztof Nosal, Jego Ekscelencja Biskup Kaliski ks. Edward Janiak, Zastępca Komendanta Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski, Kapelan KMP w Kaliszu ks. Robert Lewandowski oraz Komendant Miejski Policji w Kalisz insp. Dariusz Bieniek

 

 

Do umieszczenia już podpisanego dokumentu została przygotowana specjalna tuba, w której oprócz aktu znalazł się także długopis, którym podpisano dokument, bieżące wydanie tygodnika "Życie Kalisza", elektroniczny zapis zdjęć z terenu oraz aktualne polskie monety. Wszystko to zostało wmurowane w fundamenty nowo powstałej komendy.

 

Obiekt ma być oddany do użytku wiosną 2019 roku. Nowa komenda będzie służyła nie tylko policjantom, ale dzięki usprawnienia obsługi interesantów, w dużej mierze także mieszkańcom.

 

 

Cała inwestycja to kwota rzędu 58 milionów złotych.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A