ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

7-miesięczny Marcel walczy z guzem mózgu. Pomagamy!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    20.12.2019
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. siepomaga.pl

Wielkopolska. Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. To jedyna szansa dla Marcelka.

 

 

 

- Miesiąc temu, dokładnie 13 listopada usłyszeliśmy wyrok. Medulloblastoma, nowotwór, guz mózgu… Rozpacz jest tym większa, że w Polsce lekarze proponują tylko chemię. Zgodziliśmy się, synek cały czas ją przyjmuje, jednak ona nie wyleczy Marcela. To leczenie paliatywne… - opisują zrozpaczeni rodzice Marcela - Karolina i Artur.

Rodzice szukali więc pomocy dla Marcelka poza krajem. Znaleźli ją w USA. 

 

- Przyszła pozytywna odpowiedź od najlepszego specjalisty od tego rodzaju guzów mózgu. Widzi całkowitą szansę wyleczenia naszego synka! - obrazują. 

 

Problemem są jednak pieniądze. Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. Fundusze trzeba zebrać jak najszybciej, zanim pojawią się przerzuty. 

 

- Warunek jest jeden - musimy jak najszybciej stawić się w klinice w USA. Jeśli pojawią się przerzuty, będzie za późno… Nasze dziecko można uratować, Marcel może żyć! Niestety, ratunek został wyceniony na kolosalne pieniądze… Całość środków (niemal 900 tysięcy dolarów) musimy przelać 3 tygodnie przed przylotem - tłumaczą rodzice Marcelka. 

 

By ratować życie synka - Karolina i Artur zorganizowali zbiórkę pieniędzy na portalu siepomaga.pl [KLIKNIJ]. 

Każdy może pomóc - liczy się bowiem każda złotówka.

 

- Błagamy o pomoc, o szansę dla naszego dziecka. Wiemy, że kwota jest astronomiczna, leczenie w Stanach niezwykle drogie… Jednak jeśli byśmy nie podjęli próby, nigdy byśmy sobie nie wybaczyli. Nie możemy czekać, patrzeć, jak nasze dziecko odchodzi w agonii. Będziemy walczyć do utraty tchu. Prosimy, bądźcie z nami, bądźcie z Marcelkiem - apelują rodzice chłopca. 

 

[LINK DO ZBIÓRKI - KLIKNIJ]

Na Facebooku utworzono również grupę, w której odbywają się licytację dla Marcelka - KLIKNIJ TUTAJ.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Polak
3 miesiące temu ocena: 100%  3
Dla Mnie to jest chore. Wrzuciłem też coś od Siebie. Ale czy to normalne że państwo utrzymuje, pedofilów, morderców daje kasę za coś A jeśli chodzi o ratowanie dziecka to lubię muszą robić zrzutki na leczenie? W jakim My kraju żyjemy! Tyle pieniędzy idzie na wiezienia powinni chodzić do pracy a wypłata za to odkładana na konto które pomaga w nagłych sytuacjach. Chory kraj !
~ Jarocinianka
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Rodzice nie poddawajcie sie . To dzieciatko uratuja ... ludzie o wielkich sercach dopomozcie by ten chlopczyk zyl ...
~ Zieba
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Skad u takiego dziecka guz mozgu ? Z tego co wiem w wieku 7 miesięcy chyba jest jakieś szczepienie czy rodzice nie zauważyli nic dziwnego po szczepieniach ??