ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Agresor zaatakował kobietę w markecie. Zadał kilka ciosów nożem

› zwielkopolski24› Wielkopolska 8 miesięcy temu    5.02.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. W jednym z marketów zaatakował nożem 71-letnią kobietę. Do groźnego zdarzenia doszło w Mosinie (powiat poznański).

 

W jednym z popularnych marketów w miejscowości Mosina (powiat poznański) doszło do niebezpiecznej sytuacji. 66-letni agresor kilkukrotnie ugodził kobietę nożem.

Do krwawego zdarzenia doszło wczoraj (poniedziałek, 4 lutego) około południa. 66-letni mężczyzna podszedł do kobiety od tyłu i ugodził ja nożem w plecy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Okradły seniorkę za pomocą koca. Same zgłosiły się na policję [KLIKNIJ]

 

- Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń. Została przebadana i opatrzona, ale skierujemy ją jeszcze na dodatkowe badania. Policja zatrzymała nożownika. - Nasze ekipy pracują na miejscu zdarzenia, policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy – mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

 

Sprawca nie został jeszcze przesłuchany. Policja czeka na opinię biegłych, którzy mają ocenić obrażenia 71-letniej kobiety. Na tej podstawie zostaną sformułowane zarzuty.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!