R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Akcja jak z filmu. Mężczyźni chcieli odbić narkotyki z rąk policjantów

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    20.02.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. KPP Gniezno

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie. Mężczyźni próbowali odbić z rąk policjantów narkotyki.

 

 

R E K L A M A

 

Do niecodziennej sytuacji doszło w poniedziałkowe (19 lutego) popołudnie na terenie Gniezna. Funkcjonariusze tamtejszej policji zostali wezwani na teren remontu pomieszczenia gospodarczego przy ul. Wyszyńskiego. Pracujący tam robotnicy znaleźli podejrzany pakunek, w którym mogły znajdować się narkotyki.

 

- Nieumundurowany policjant i policjantka przyjechali na miejsce aby wykonać wszystkie przewidziane prawem czynności. Podczas pracy, podszedł do nich mężczyzna i mimo ostrzeżeń i próśb, o opuszczenie tego miejsca, nie reagował. Był agresywny i w pewnym momencie próbował zabrać, jak się później okazało, swoją własność. Dodatkowo po chwili pojawił się jego młodszy kolega, który chciał pomóc w odzyskania pakunku - relacjonuje rzecznik prasowy gnieźnieńskiej policji.

 

Funkcjonariusze policji wraz z patrolem, który pojawił się na miejscu szybko obezwładnili napastników. Mężczyźni w wieku 34 i 23 lata trafili do policyjnego aresztu. Okazało się, że w blisko kilogramowej paczce znajdowała się marihuana. Zatrzymani odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
R E K L A M A
R E K L A M A