R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Amerykańskie wojsko nie dało rady. Pomogli Polacy [WIDEO]

› Aktualności 10 miesięcy temu    3.12.2017
komentarzy 4 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Maciej Nowaczyk/Trzemeszno24.info

Amerykańskie wojska wciąż nie mogą się przyzwyczaić do polskich dróg. Do kolejnego zdarzenia doszło tym razem w miejscowości Lubiń (gmina Trzemeszno, powiat gnieźnieński).

Co ciekawe zdarzenie było podwójne. Najpierw amerykańskie auto utknęło w rowie. Później z sytuacją nie poradził sobie również holownik, który został przysłany, żeby wyciągnąć pojazd z rowu. Ostatecznie pomógł miejscowy przedsiębiorca zajmujący się „sprawami drogowymi”.

Z relacji portalu Trzemeszno24.info wynika, że wszystko zaczęło się od problemów z hamulcami w jednym z pojazdów. Załoga postanowiła zjechać na pobocze i sprawdzić usterkę. Wówczas pod samochodem zapadła się ziemia. Na miejsce ściągnięto holownik, który zaczął wyciągać pojazd z rowu. Niestety nie był to koniec. Po chwili do rowu wpadł holownik. Tym razem na pomoc wezwano cywilny sprzęt należący do przedsiębiorcy z Trzemeszna.

Miejsce zdarzenia zabezpieczała policja oraz żandarmeria wojskowa.

R E K L A M A

film: Trzemeszno24.info

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gregor
10 miesięcy temu 4
Ostatecznie pomógł miejscowy przedsiębiorca zajmujący się „sprawami drogowymi”. A co to takiego te "sprawy drogowe" ? Odmiana spraw dla reportera ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
10 miesięcy temu ocena: 100%  3
Poczekajcie do końca roku będziebędzie nagłaśniane ile milionów złotych poszło na drogi rozbudowe ich a także obwodnice i autostrady szkoda tylko że nikt nie dopowie ile zostało komu w kieszeni na czysto i ilu mieszkańców do dziś nie ma dróg
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dziku
10 miesięcy temu ocena: 60%  2
Pobocza budowane wg. wzorców rodem z PRL
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pegaz
10 miesięcy temu ocena: 67%  1
Niech się nauczą jeżdzić, tam gdzie byli z '''misjami demokracji " nie było i nie ma rowów, a w swoim kraju mają ćwiczenia na pustyniach,. Zresztą Polacy ich tu nie chcą, tylko politycy mieszkający w Polsce. Kasa,kasa, kasa. PS> a ty jakiego jesteś rodu. Cwaniaków czy nierobów.
R E K L A M A