ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Ankieterzy GUS-u mogą zapukać do twoich drzwi. O co zapytają?

› Aktualności 5 miesięcy temu    4.01.2019
Anna Konieczna
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Mieszkańcy gminy Jarocin mogą się spodziewać wizyty ankietera Głównego Urzędu Statystycznego. Okaże się on legitymacją wystawioną przez dyrektora urzędu w Poznaniu i zapyta o naszą aktywność ekonomiczną.

 

Poufne badania na terenie gminy Jarocin będą trwały przez cały rok i zostaną przeprowadzone przez uprawnionych ankieterów statystycznych Urzędu Statystycznego w Poznaniu metodą reprezentacyjną.

 

[o innych badaniach prowadzonych w Jarocinie przeczytasz TUTAJ]

 

To oznacza, że spośród wszystkich gospodarstw domowych wylosowane zostaną tylko niektóre i one będą stanowily próbę, która pozwoli na opracowanie wyników badania

 

Każdy z ankieterów na terenie województwa wielkopolskiego posiada legitymację wystawioną przez dyrektora Urzędu Statystycznego w Poznaniu.
 

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do tożsamości ankietera można ją potwierdzić telefonicznie pod numerami telefonów urzędu statystycznego: (61) 27-98-302 - Danuta Brzozowska i (61) 27-98-356 - Anna Łukarska.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jaro
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
Widać na wyższych szczeblach nie mogą uwierzyć, że w naszej gminie ,,tak dobrze się żyje" i muszą to sprawdzić. Koniec PrOpagandy Sukcesu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacek
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Mam dużego i agresywnego psa. Jak wejdą, to ich problem. Pies jest u siebie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Oburzony
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Nie wpuszcza do domu takich domokrazcow. Badania statystyczne sa dobrowolne i nie mam ochoty udzielać danych osobowych nikomu. A jeśli urząd chce mieć ze mną kontakt to niech wezwie mnie do siebie do urzędu i pokaże podsawe prawna tego inwigilowania w życie Polaków.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji