ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Auto roztrzaskane na słupie energetycznym. Pasażerowie zniknęli. Nawet pies nie pomógł

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    21.02.2019
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A

Wielkopolska. Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe. Auto dosłownie ścięło słup energetyczny. Jedna osoba poszkodowana. Dwóch pasażerów nie znaleziono.

Droga powiatowa między Dobrzycą i Fabianowem (powiat pleszewski). W środowy wieczór kilka minut przed 21.00 auto uderzyło w słup energetyczny wysokiego napięcia.

 

- Został przed to auto dosłownie ścięty - relacjonują strażacy cytowani na portalu zpleszewa.pl. - Linki energetyczne leżały na środku drogi i istniało duże prawdopodobieństwo że nadal mogą być pod napięciem. Najważniejszym zadaniem ratowników było zabezpieczenie miejsca zdarzenia - dodają [ZOBACZ TUTAJ]

 

 

Widok rozbitego pojazdu nie napawał optymizmem. Jedna poszkodowana osoba znajdowała się poza autem. Rannym zajęli się ratownicy. - Z wywiadu uzyskanego od osoby poszkodowanej wynikało, że podróżował on z jeszcze dwiema innymi osobami, lecz tych osób nie było ani w aucie ani w pobliżu auta. Natychmiast podjęto decyzję o przeszukaniu pobliskiego terenu, niestety nie przyniosło to żadnego skutku. Na miejsce akcji został również sprowadzony pies policyjny lecz on również nie podjął tropu - mówią strażacy.

 

Sprawę bada policja pleszewska policja [ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ]

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ moimzdaniem
8 miesięcy temu 2
ktokolwiek widział ktokolwiek wie, przenieśli się w czasie albo ufo
~ Maksw233
ponad rok temu 1
To co nie mogą po numerze znaleźć dziada