R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Auto spłonęło na podwórzu

› Aktualności ponad rok temu    28.06.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. PSP w Krotoszynie

Samochód osobowy marki Renault Scenic spłonął na podwórzu posesji w Pogorzałkach Małych (gm. Koźmin Wlkp., powiat krotoszyński). Podczas próby gaszenia auta jedna osoba została poparzona.

R E K L A M A

Do pożaru pojechały trzy zastępy straży pożarnej - OSP Borzęciczki, OSP Koźmin i PSP Krotoszyn

- Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił w przeprowadzonym rozpoznaniu, że w czasie rozcinania elementów samochodu osobowego Renault Scenic doszło do zapalenia - relacjonuje Tomasz Niciejewski, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Pożarnicy ugasili płomienie i schłodzili butlę LPG, która była zamontowana w samochodzie. W czasie tłumienia pożaru do strażaków zgłosił się mężczyna z poparzoną ręką.

- KDR wezwał na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego – do czasu przyjazdu karetki strażacy zaopatrzyli oparzenie - mówi Tomasz Niciejewski.

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A