ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Awantura z udziałem pijanego podczas Kuchennych Rewolucji

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    23.05.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. facebook/Magda Gessler

Wielkopolska. Magda Gessler. Kuchenne Rewolucje. Awantura z udziałem pijanego mężczyzny podczas kręcenia programu.

 

 

 

We wtorek (21 maja) doszło do niebezpiecznej awantury w jednej z restauracji na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. W lokalu odbywała się niecodzienna sytuacja, ponieważ realizowany był w tym czasie program "Kuchenne Rewolucje", którego gospodarzem jest nie kto inny jak Magda Gessler.

Podczas uroczystej kolacji pod restaurację przyjechało kilku mężczyzn. Jeden z nich był ewidentnie po większej ilości alkoholwych trunków. Jak informuje portal ostrow24.pl, mężczyźni puszczali głośno muzykę z zaparkowanego auta pod lokalem.

 

- We wtorek 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji przy ul. Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu, a czterema mężczyznami - informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP Ostrów Wielkopolski dla ostrow.naszemiasto.pl.

 

Z relacji wynika, że jeden z mężczyzn próbował wejść do restauracji, jednak przeszkodził mu w tym ochroniarz, który miał go przewrócić na ziemie. Na miejsce przyjechały zatem dwa patrole policji. 

 

Policjanci nie przestraszyli jednak agresora, który postanowił za wszelką cenę wedrzeć się na teren lokalu. Funkcjonariusze powalili go na ziemię i obezwładnili mężczyznę.

 

 

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gessler do Tel Avivu i Ikonowicz
3 miesiące temu ocena: 56%  2
Ten pijak przestraszył się tej czarownicy. Ta lampucera gdzie się nie pokaże tam rozwala restaurację !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dowcip "Z Epoki"
3 miesiące temu ocena: 75%  1
"""Policjanci nie przestraszyli jednak agresora, który postanowił za wszelką cenę wedrzeć się na teren lokalu. Funkcjonariusze powalili go na ziemię i obezwładnili""" Przypomina mi to dowcip o milicjancie za komuny, który chwali się żonie, że obezwładnił trzech niebezpiecznych przestępców. Jednego powalił ciosem karate. Drugiego obezwładnił chwytem z dżudo. A trzeciemu tak przyp***lił, że aż mu kredki z tornistra wypadły... ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji