R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Awaria informatyczna w urzędach. Zobacz jakich spraw nie załatwisz!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    12.06.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. wirtualnemedia.pl

Wielkopolska. Ministerstwo cyfryzacji. Awaria systemów informatycznych. System Rejestrów Państwowych.

 

R E K L A M A

O awarii systemów informatycznych poinformowało dzisiaj Ministerstwo Cyfryzacji. Jednak pomimo tego, że awaria jest poważna, to przyczyna problemów nie jest jeszcze znana. Takie serwisy jak Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl oraz systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP są niedostępne od samego rana.

 

- Wciąż nie dysponujemy żadnymi nowymi informacjami. Cały czas pracujemy nad naprawieniem awarii - poinformowało Biuro Prasowe Ministerstwa Cyfryzacji dla portalu Onet,pl.

 

Ministerstwo uspokaja, że jak tylko awarię uda się usunąć to zostanie podany komunikat w mediach społeczniościowych oraz na oficjalnej stronie internetowej ministerstwa.

Aktualne problemy utrudnią zarejestrowaie dziecka, wyrobienie dowodu osobistego, a także uzyskanie aktu stanu cywilnego oraz wiele innych.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marry
9 miesięcy temu 1
Ze jak tylko awarię uda się usunąć to zostanie podany komunikat w mediach społeczniościowych oraz na oficjalnej stronie internetowej ministerstwa. http://geometrydashfree.com/ru...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A