R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Bandyta z Wielkopolski strzelał do policjantów z broni maszynowej. Funkcjonariusz nie żyje

› zwielkopolski24 10 miesięcy temu    3.12.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Żródło www.gazetawrocławska.pl

Wielkopolski wątek tragicznej w skutkach strzelaniny, do jakiej doszło w nocy w województwie dolnościąskim.

R E K L A M A

Dwie osoby nie żyją, trzech policjantów zostało rannych - to bilans wymiany ognia, do której doszło w Wiszni Małej w powiecie trzebnickim. Droga krajowa nr 5 została zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Około północy dwaj mężczyźni podjechali autem pod bankomat. Doszło do włamania. - Policjanci, którzy podjęli działania związane z zatrzymaniem sprawców na gorącym uczynku, zostali ostrzelani z broni maszynowej przez jednego z bandytów. Funkcjonariusze odpowiedzieli ogniem.

 

Bandyta, który strzelał do policjantów zginął na miejscu. Drugi ze sprawców został zatrzymany. Podczas wymiany ognia rannych zostało też trzech innych funkcjonariuszy. Na szczęście, w ich przypadku obrażenia nie zagrażają życiu - informuje asp. sztab. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Na miejscu pracuje prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. 

[AKTUALIZACJA, godz. 14.35]


Wiadomo, że bandyta, który strzelał do policjantów, pochodził z Wielkopolski. W wyniku wymiany ognia 42-latek zginął na miejscu. Jak poinformował portal rawicz24.pl asp. sztab. Paweł Petrykowski z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, na tym etapie śledztwa mundurowi nie ujawniają, z jakiego powiatu bandyta pochodził. 

Nie żyje także 40-letni funkcjonariusz z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji. Osierocił dzieci w wieku 8 i 12 lat - informuje portal rawicz24.pl

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ strażak z komorza
10 miesięcy temu ocena: 62%  4
Na otwarciu drogi w Ludwinowie pewien dziadzia jj który zarabia 13 tys. miesięcznie wyrywa i kradnie bukiet róż naszej radnej który dostała od swojego sołtysa i wręcza brygadziście z firmy budującej ową drogę. SKANDAL!!!!!! Jeśli nie stać go na małą wiązankę to mógł wysłać .ichałka na cmentarz, tam było ostatnio parę pochówków to coś by wybrał. WSTYD!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarociniak
10 miesięcy temu 3
A co to ma związanego z artykułem? Mógłby kraść z twojego ogródka
~ kdjdkdk
10 miesięcy temu ocena: 80%  2
ale świnia, trzeba to nagłośnić
~ abc
10 miesięcy temu ocena: 59%  1
Strasza nas uchodzcami a sami coraz czesciej siegamy po bron
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A