ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bił i groził śmiercią swojej rodzinie. Grozi mu do 5 lat więzienia

› zwielkopolski24› Wielkopolska 2 miesiące temu    5.08.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Przemoc domowa. 68-latek znęcał się nad swoją rodziną. Policja przypomina, że przemoc domowa to bardzo poważna sprawa.

 

 

 

 

Mieszkaniec gminy Białośliwie (powiat pilski) trafił do aresztu, gdy jego rodzina złożyła powiadomienie o znęcaniu się. Pokrzywdzona rodzina poinformowała policjantów, że dramat trwał już od dłuższego czasu. Awantury, groźby i bicie było codziennością.

 

68-letni mężczyzna szarpał, popychał, bił, kopał, a nawet groził pozbawieniem życia używając niebezpiecznych narzędzi. Rozbijał także domowe sprzęty.

 

W środę (31 lipca) policjanci z posterunku w Białośliwiu (powiat pilski) zatrzymali agresywnego mężczyznę. 68-latek usłyszał zarzuty za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną oraz groźby. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

CZYTAJ TAKŻE: Pijana poderżnęła mężowi gardło na działce [KLIKNIJ]

 

 

- Bicie, krzyki, awantury, znęcanie fizyczne i psychiczne - to tajemnica wielu polskich rodzin. "To, co dzieje się w domu powinno w domu pozostać.", "To sprawa rodzinna." - w taki właśnie sposób ofiary przestępstw związanych z przemocą w rodzinie tłumaczą często fakt nie informowania Policji o sytuacji, w jakiej się znajdują. Zdarza się, że ukrywane przez wiele lat problemy wychodzą na światło dzienne dopiero wówczas, gdy dochodzi do tragedii - ostrzegają policjanci. 

 

Pamiętaj! Masz prawo złożyć na Policji lub w prokuraturze wniosek o wszczęcie postępowania karnego wobec osoby, która krzywdzi Ciebie i Twoją rodzinę!!!

 

Zareaguj! Przemoc domowa rzadko jest incydentem jednorazowym. Jeżeli wobec sprawcy nie podejmie się natychmiastowych, stanowczych działań - przemoc się powtórzy. Policja zwykle jest wzywana w ekstremalnych sytuacjach, czasami zbyt późno.

 

Powiadom! Jeżeli wiesz, że osobie z twojego otoczenia dzieje się krzywda, nie czekaj! Powiadom Policję, Straż Miejską lub najbliższy Ośrodek Pomocy Społecznej.

Zadzwoń! 801 12 00 02 - to specjalny numer telefonu do Ogólnopolskiego Pogotowia dla ofiar przemocy w rodzinie NIEBIESKA LINIA!

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ja
2 miesiące temu ocena: 33%  3
Panie Lowelas pan tylko widzi błędy i wady kobiet a mężczyzni według Pana to chodzące IDEAŁY bez WAD.!!! A ilu mężczyzn nic nie posiada przed ślubem znam DOSKONALE to w najbliższym otoczeniu a potem jeszcze od żony ŻADA połowę majątku .A wolne związki to ZGUBA NARODU bo najbardziej cierpią na tym dzieci bo ile mogą mieć dzieci kolejnych wójkow albo ciociów.A tonajbardziej przykre!!! A najczęściej jedna ze stron z tych partnerskich związków wyprowadza sie z przysłowiową szczoteczka do zębów choć sie wspólnie dorabiali mieszkając RAZEM .Mam takie przykre doświadczenie w bliskiej rodzinie.. A potrzeba odrobinę wrażliwości SERCA i EMPATII a ŻYCIE BYŁOBY PIĘKNIE JSZE.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fdw
2 miesiące temu ocena: 0%  2
jebać policje banda nie udaczników
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lowelas
2 miesiące temu ocena: 50%  1
Nic dziwnego że tak się dzieje jak kobiety z każdym rokiem pożycia małżeńskiego stają się bardziej chciwe i zarazem zrzedliwe. Pozdrawiam wszystkich żyjących w wolnych zwiazkach którzy nie muszą dzielić się swym dorobkiem z kobietą ktorym po rozwodzie się wszystko należy mimo że to nygusy przed ślubem nie posiadające niczego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji