ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bójka na meczu. W ruch poszły noże i rozbite butelki [WIDEO]

› zwielkopolski24› Wielkopolska 3 miesiące temu    6.03.2019
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Jarociński KS

Wielkopolska. Na ćwierćfinałowym meczu okręgowego Pucharu Polski między Piastem Kobylin a Jarotą Jarocin atmosfera była gorąca. I to nie za sprawą rozgrywki toczącej się na murawie, a agresywnych kibiców, którzy wdali się w bójkę poza stadionem.

 

 

 

- Na pucharowe spotkanie do Kobylina jedziemy w 15 osób, w tym 2 braci z eLKSy Czarnylas. Płot ozdabiamy transparentem „Jarota nigdy nie zginie!”. Długo nie musieliśmy czekać, a nasza obecność nie przypadła do gustu miejscowym – relacjonuje na swoim fanpage jarociński KS.

 

W drugiej połowie meczu, gdy Jarota Jarocin prowadziła 1:0 za trybunami doszło do kłótni i wymiany ciosów między kibicami Piasta i Jaroty. - Jeden z uczestników miał chyba nóż. Drugi był zakrwawiony. Piłkarze i większość normalnych kibiców chyba nawet nie wiedziała, co się dzieje – opisuje jeden ze świadków zdarzenia.

W ruch poszły pięści, nogi, rozbite butelki, noże i kastety. Ktoś powiadomił policję.

 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o agresywnym zachowaniu kibiców na meczu w Kobylinie. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze nie stwierdzili żadnych niebezpiecznych zachowań ze strony kibiców. Gdy byli na miejscu, to było spokojnie. Policjanci zostali do końca meczu, zabezpieczając go. Po jego zakończeniu najpierw ze stadionu wyprowadzono kibiców Piasta Kobylin, a następnie Jaroty Jarocin. Prowadzimy postępowanie wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

Sam mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Jaroty Jarocin. Tym samym Piast Kobylin odpadł z Pucharu Polski.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ obserwtor
3 miesiące temu ocena: 50%  3
I Dominik Snela, ktory kiedys nie potrafi kopnac dobrze pilki w Dabroczance Pepowo a teraz jest jednym z korespondentow artykulu. Smiech na sali :)) Lewa noga na zapleczu hehe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pismak
3 miesiące temu ocena: 100%  2
Kurwa ale dziennikarstwo. W tytule "w ruch poszły noże", a w artykule "chyba"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ty
3 miesiące temu ocena: 100%  1
Masakra. Ale dzicz. Spałować to .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji