ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Bóle i znużenie. W tych dniach ograniczcie przebywanie na wolnym powietrzu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 15 dni temu    26.11.2019
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. A. Twardowska/gostynska.pl

Wielkopolska. Powstrzymajcie się od długich spacerów. Jeżeli chorujecie - mogą przynieść więcej szkody niż pożytku. W dniach 26 i 27 listopada (wtorek i środa) na terenie kilku powiatów wystąpi ryzyko przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 (100 µg/m3).

 

 

 

 

Jak informuje starostwo powiatowe, osoby cierpiące z powodu chorób serca dziś i jutro mogą odczuwać pogorszenie samopoczucia np. uczucie bólu w klatce piersiowej, brak tchu, znużenie - poinformował portal gostynska.pl. 

 

Osoby cierpiące z powodu przewlekłych chorób układu oddechowego mogą odczuwać przejściowe nasilenie dolegliwości, w tym kaszel, dyskomfort w klatce piersiowej. Podobne objawy mogą wystąpić również u osób zdrowych. W okresach wysokich stężeń pyłu zawieszonego w powietrzu zwiększa się ryzyko infekcji dróg oddechowych.

 

CZYTAJ TAKŻE: 18-latek długo nie nacieszył się dokumentem [KLIKNIJ]

 

Odradzana jest aktywność na zewnątrz. Osoby wrażliwe powinny unikać przebywania na wolnym powietrzu, a pozostałe ograniczyć je.

źródło grafiki: FP Powiat Gostyński.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ masakra zenada szit.........
14 dni temu ocena: 33%  1
qwa !!!!!!!!!!!! kiedys kazdy palił w kaflowym dzis połowa albo lepiej ma gazowe !!!!!!!!!! ale nie zagrozenie zycia .............. nie wychodzic bo unia les.y pe.........y i nne mylkusy trabia takie powietrze złę ...............
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji