ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Brakuje chętnych do pracy. Od pół roku bezskutecznie próbujemy znaleźć kogoś

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    15.02.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A

Kilka lat temu nie do pomyślenia. Jest praca i to w publicznej instytucji, a nie ma chetnych, żeby ja podjąć.

Dyrektor pakosławskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji (powiat rawicki) nadal szuka osoby, która podejmie obowiązki pracownika gospodarczego - pisze portal zrawicza24.pl [TUTAJ]

 

W pierwszym naborze, do 10 października, nikt nie złożył aplikacji. - Zainteresowania nie było też w późniejszym okresie, kiedy to nie został nawet wyznaczony termin składania ofert. Mamy problem - brakuje chętnych do pracy. Od pół roku bezskutecznie próbujemy znaleźć kogoś, kto chciałby być zatrudniony w ORiR-ze na 3/4 etatu - przyznaje wójt Kazimierz Chudy.

 

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownika gospodarczego odpowiedzialna będzie, m.in. utrzymanie czystości na kompleksie boisk „Orlik 2012” w Pakosławiu, boisku przy Szkole Podstawowej w Chojnie, korcie tenisowym, w obrębie zalewu oraz pozostałych obiektach administrowanych przez OKIR, a także za przygotowanie, konserwację oraz obsługę lodowiska.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Artur
ponad rok temu ocena: 100%  2
Będzie zasuwala 12h i zarobi 1500... Weź się wójt... zastanów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zdzichu
ponad rok temu ocena: 100%  1
To niech dadzą zarobić a nie wszędzie płacą najniższą krajową .I wszędzie kombinują jakby jeszcze inaczej oskubać pracownika .Oby ta sytuacja utrzymywała się jak najdłużej .Może wtedy podniosą stawki mam nadzieje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji