R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Były zakopane na działce. Akurat ogródki kontrolowała policja. Właściciel wpadł

› Aktualności 11 miesięcy temu    9.04.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. KMP w Lesznie

Wielkopolska. Przyszła wiosna, a wraz z ciepła aurą sezon na ogródki działkowe. Jedni wkopują, inny przekopują, a on postanowił na swojej działce zakopać rośliny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby to nie były… narkotyki.


 

To była rutynowa, nocna kontrola dzielnicowych ze Święciechowy (pow. leszczyński), którzy kontrolowali teren ogródków działkowych pod kątem ewentualnych włamań do altan. W pewnym momencie z działek wyjechał citroen. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd i postanowili skontrolować kierowcę.

R E K L A M A

- Podczas sprawdzeń m.in. stanu trzeźwości kierowcy, mężczyzna zachowywał się nerwowo. Policjanci podjęli decyzję o dokładnym sprawdzeniu posiadanych przez niego przedmiotów. Okazało się, że w breloczku do kluczy przechowywał dwa woreczki strunowe z zawartością amfetaminy. Oprócz tego mundurowi w aucie znaleźli wagę elektroniczną oraz zwitki z zawartością marihuany – relacjonuje Monika Żymełka z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Mundurowi zdecydowali o tym by zatrzymać, jak się okazało 41-letniego mieszkańca Leszna. Następnie funkcjonariusze dokładnie sprawdzili teren działki ogrodowej należącej do 41-latka. Mieli nosa.

- Okazało się, że mężczyzna zakopał w ziemi znaczne ilości narkotyków: blisko 40 gramów marihuany, prawie 200 gramów amfetaminy oraz kilka tabletek ekstazy. Śledczy ogłosili zatrzymanemu zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków – wylicza policjntka.

Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat więzienia. A mógł przecież spokojnie cieszyć się wiosną na działce…


 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~
11 miesięcy temu ocena: 80%  1
świetna robota :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A