R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Chciał przekupić policjantów. Proponował 10 tysięcy euro!

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    9.04.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A
 fot. www.jarocinska.pl

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Mężczyzna zaproponował 10 tysięcy euro łapówki.

 

 

R E K L A M A

W nocy z 30 na 31 marca, funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, zatrzymali do kontroli drogowej podejrzany samochód.

Kierowcą okazał się być 35-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Policjanci zauważyli, że mężczyzna zachowywał się nerwowo, więc postanowili dokładnie sprawdzić samochód.

Funkcjonariusze znaleźli blisko 45 gramów amfetaminy i ponad 2 gramy marihuany. Kierowca jednak podjął próbę załatwienia sprawy w inny sposób. Zaproponował mundurowym najpierw 2000, potem 5000, a na końcu 10.000 euro łapówki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wymyślił wypadek. Chciał wyłudzić pół miliona. W banku się zorientowali [KLIKNIJ]

 

Nieugięci funkcjonariusze poinformowali kierowcę, że w tym momencie popełnił kolejne przestępstwo, jakim jest oferowanie łapówki. 

Policjantom udało się ustalić, że mężczyzna kupił narkotyki w Niemczech. 35-latek usłyszał zarzut przemytu narkotyków oraz obietnicy wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom. 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu na okres 3 miesięcy.

Za wewnątrzwspólnotowy przemyt narkotyków grożą co najmniej 3 lata pozbawienia wolności, a górna granica nie jest określona.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A