ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

CHILD ALERT! Marokańczyk uderzył kobietę i porwał 10-latka

› zwielkopolski24› Wielkopolska miesiąc temu    17.02.2020
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 9 / 22%
A A A
 fot. KMP w Gdyni

Child Alert. 10-letni Ibrahim z Gdyni został uprowadzony przez ojca. Policja udostępniła jego wizerunek - to Azeddine Oudriss z Maroka. Mężczyzna może być niebezpieczny.

 

 

 

Policjanci udostępnili wizerunek mężczyzny, który w niedzielę (16 lutego) w Gdyni uprowadził swojego 10-letniego syna - Ibrahima.

Marokańczyk Azeddine Oudris jest biologicznym ojcem dziecka, który został pozbawiony praw rodzicielskich przez belgijski sąd.

Do uprowadzenia doszło wczoraj około godziny 21.00 przy ulicy Ledóchowskiego w Gdyni. Mężczyzna uderzył 41-letnią matkę Ibrahima w twarz, a chłopca siłą wciągnął do samochodu i odjechał w kierunku ulicy płk. Dąbka. Marokańczyk porusza się srebrnym kombi o początkowych numerach rejestracji WN.

 

CZYTAJ TAKŻE: Groził pracownicom opieki śmiercią. Miał nóż i laskę [KLIKNIJ]

 

Dzisiaj (17 lutego) policja uruchomiła CHILD ALERT i apeluje o pomoc.

 

Rysopis zaginionego 10-latka

  • 150 centymetrów wzrosu
  • ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy

W chwili zaginięcia był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie z ściągaczami i czarne buty z odblaskami.

 

 

Policja zablokowała drogi i powiadomiła straż graniczną. Apeluje, by "nie działać samemu" i zgłaszać wszystkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego chłopca, na numer alarmowy 995.

 

 

+ 2 głosów: 9 (22%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.