ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ciężarówka pod prąd na światłach awaryjnych [WIDEO]

› Aktualności ponad rok temu    30.10.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. radiopoznan.pl

Bardzo niebezpiecznie było na wschodniej obwodnicy Poznania. Ekspresową trasą S5 do Gniezna jechała ciężarówka... pod prąd. O zdarzeniu poinformowali słuchacze radiapoznan.fm.

Krótki film przesłał jeden z internautów – Piotr Pacholczyk.
 

Na podstawie filmiku można stwierdzić, że kierujący ciężarówką – jadący z włączonymi światłami awaryjnymi – wjechał na drogę S5 z autostrady A2. Sądząc po światłach awaryjnych miał świadomość, że jedzie pod prąd.

Informację o ciężarówce stwarzającej zagrożenie - m.in. za pomocą mediów społecznościowych otrzymała również poznańska policja.

Rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak odpowiedział na twitterze, że kierowca jest poszukiwany przez funkcjonariuszy z Kostrzyna.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Możliwość komentowania została wyłączona.
~ Dragon
ponad rok temu ocena: 100%  4
Troche lepiej powinni projektowac drogi by bylo nie mozliwe wjechac pod prad ale skoro do takiego incydentu doszlo to gdzies jest blad i trzeba to wyjesnic.
~ Kiler
ponad rok temu ocena: 20%  3
Tak jezdźą te zawodowe szofery
~ Kiler
ponad rok temu ocena: 20%  2
Tak jezdźą te zawodowe szofery
~ xxx
ponad rok temu ocena: 50%  1
wschodni jak nic...