ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Ciężarówka potrąciła rowerzystę. Mężczyzna był po kielichu

› zwielkopolski24› Wielkopolska 7 miesięcy temu    6.11.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Adam Majewski/jarocinska.pl

Wielkopolska. Jarocin. Wypadek. Policja. ZRM. Straż Pożarna. Prowadził rower po kielichu. Ciężarówka potrąciła rowerzystę. 

 

 

 

Wczoraj (5 listopada) w Tarcach (powiat jarocińskich)  na drodze wojewódzkiej 443 ciężarówka potrąciła rowerzystę - informuje portal jarocinska.pl.

 

 

- Doszło do potrącenia przez ciężarówkę mężczyzny, który prowadził rower. 51-letni mieszkaniec gminy Jarocin trafił do szpitala z licznymi obrażeniami. Na podstawie informacji przekazanych przez szpital wiadomo, że nie zagrażają one jego życiu - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.

 

 

60-letni mieszkaniec województwa łódzkiego jadący ciężarówką był trzeźwy. W organizmie 51-latka stwierdzono 0,5 promila alkoholu.

 

– Na razie nie wiemy kto ponosi odpowiedzialność za spowodowanie zdarzenia. Nie udało się przesłuchać mężczyzny prowadzącego rower - wyjaśnia rzecznik policji.

 

Wczoraj świadkowie relacjonowali, że 51-latek wyszedł z posesji pod ciężarówkę. Póki co policja nie potwierdza tej wersji zdarzenia. Droga była zablokowana przez około dwie godziny.

 

Policja podsumowała tegoroczną akcję „Znicz”. Statystyki przedstawione przez Komendę Główną Policji są porażające. Na polskich drogach w ciągu pięciu dni doszło do 408 wypadków, w których zginęło 50 osób a 502 zostały ranne. Przeprowadzone przez policjantów badania stanu trzeźwości pozwoliły na wyeliminowanie z ruchu 1.299 nietrzeźwych kierujących. W stosunku do zeszłego roku odnotowano znacznie mniej zdarzeń drogowych.

- Do najpoważniejszych zdarzeń doszło z powodu brawurowej jazdy kierowców i nadmiernej prędkości – informuje Komenda Główna Policji.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!