R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Co kryła skrzynka hydrauliczna na klatce schodowej?

› Aktualności 10 miesięcy temu    6.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Pewien 32-latek może posiadać spore ilości narkotyków. Taką informację w wyniku działań operacyjnych uzyskała policja. Po skutecznej akcji udał się zabezpieczyć 4 tysiące porcji marihuany i amfetaminy!

Sprawa zaczęła się w połowie listopada. - Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile podczas wykonywanych czynności służbowych pozyskali informację, że 32-letni mieszkaniec Piły może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków. Policjanci postanowili bliżej przyjrzeć się mężczyźnie i pogłębić uzyskane informacje, analizując na bieżąco nowe ustalenia. Już po kilku dniach funkcjonariusze ustalili miejsce, gdzie mężczyzna przechowuje narkotyki – informuje Żaneta Kowalska oficer prasowy pilskiej policji.

- Pilscy kryminalni przystąpili do realizacji. Weszli do ustalonego mieszkania przy ulicy Towarowej w Pile i podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych śledczy ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany w łącznej ilości ponad 4 tys. porcji. Substancje psychotropowe oraz środki odurzające zapakowane był w worki foliowe i dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Ich właściciel ukrył nielegalny towar na klatce schodowej, w skrzynce hydraulicznej.

Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu. 32-letni mieszkaniec Piły za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu kara więzienia do 10 lat.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A