R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Czujni sąsiedzi udaremnili kradzież

› Aktualności 10 miesięcy temu    6.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Fotolia.pl

Sygnał od mieszkańców pozwolił zatrzymać 24-mężczyznę, który najprawdopodobniej starał się ukraść samochód z osiedlowego parkingu. Podejrzewany został przyłapany w aucie. Trafił do aresztu.

Podejrzewany to 24-letni obywatel Mołdawii.

- Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego kolskiej komendy otrzymali sygnał, że na osiedlu Nowa Kolejowa nietrzeźwy mężczyzna próbuje odjechać samochodem marki Volkswagen Golf. Na miejscu mundurowi odnaleźli auto, którego kierowca nie miał żadnych dokumentów pojazdu. Nie potrafił też wytłumaczyć, kto jest właścicielem samochodu, ani jak się znalazł w środku. Auto miało wyłamany zamek drzwi i rozmontowaną deskę rozdzielczą, a także uszkodzoną stacyjkę. Na dodatek siedzący w nim mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie – informuje kolska policja.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A