R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Do tysiąca brakują tylko niecałe 54 litry

› Aktualności ponad rok temu    17.11.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. MPK Poznań

W piątek i sobotę będziesz mieć ostatnią szansę, żeby wspomóc akcję zbiórki krwi, którą organizuje poznańskie MPK. W planie było zebranie 1000 litrów krwi.

- Zbiórki odbywały się cyklicznie w specjalnym krwiobusie, stacjonującym w zajezdni przy ul. Głogowskiej. Brali w nich udział nasi pracownicy oraz osoby, które odpowiedziały na nasze apele o podzielenie się tym cennym darem. Od początku roku do października 2017 w akcji wzięło udział 2124 osób, które oddały łącznie 946,264 litrów krwi. Do tysiąca brakują niecałe 54 litry. Czy mieszkańcom uda się zmobilizować i zapełnić zbiory do tego poziomu? Wierzymy, że tak! - informuje MPK.

Jeszcze dziś i w sobotę w zajezdni tramwajowej przy ul. Głogowskiej od 8.00 do 13.00 będzie można oddać krew. Ponadto będzie również możliwość zapisania się do Banku Dawców Szpiku.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A