R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Duże utrudnienia w ruchu. Wymiana nawierzchni na A2

› zwielkopolski24› Wielkopolska 4 miesiące temu    11.09.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Pixabay

Wielkopolska. Wymiana nawierzchni na autostradzie. Utrudnienia na A2. Poznań.

 

R E K L A M A

 

Od wczoraj (10 września) na autostradzie A2 mogą występować spore utrudnienia w ruchu na węźle Poznań Wschód. W związku z pracami drogowymi wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Szczególne utrudnienia związane z wymianą warstwy ścieralnej nawierzchni mogą wystąpić między 13 a 18 września na odcinku A2 Poznań - Września.

Ponadto od poniedziałku (10 września) do 18 września między 179 a 176 km autostrady, na wysokości węzła Poznań Wschód nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku Świecka. Ruch będzie odbywał się w kierunku Warszawy.

 

- Oznacza to, że między 13 a 18 września zamknięte będą dwa odcinki A2; ruch na odcinku od 181 km do 179 km poprowadzony zostanie pasem szybkim na jezdni północnej (kierunek Świecko), a na odcinku 179 km do 171 km dwukierunkowo na jezdni południowej (kierunek Warszawa) – podała Autostrada Eksploatacja.

 

Jak podała spółka Autostrada Eksploatacja, zachowana zostanie możliwość wjazdu i zjazdu na węźle Poznań Wschód, jednakże włączenie się do ruchu na autostradzie będzie znacznie utrudnione.

Dodatkowo od 13 do 21 września na odcinku A2 między 176 a 171 km nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku na Świecko (powiat słubicki). Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo jezdnią południową.

Harmonogram prac może ulec zmianie z uwagi na m.in. warunki pogodowe. Informacje o płynności przejazdu na odcinku A2 Konin - Świecko są dostępne pod numerem infolinii: 0 800 022 242.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A