R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Dwie ciężarówki i bus zderzyły się na drodze krajowej. Zmiażdżone auta zatarasowany przejazd

› Aktualności 8 miesięcy temu    20.06.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

Wielkopolska. Uwaga kierowcy, droga krajowa nr 36 na trasie Krotoszyn- Ostrów Wlkp. w miejscowości Biadki jest kompletnie zablokowana. Pojazdy stoją tu w korku z powodu wypadku.

 

R E K L A M A

 

W trakcie prowadzenia robót drogowych na DK 36 kierowca ciężarowego pojazdu nie zastosował się do sygnałów kierującego ruchem. Nie zatrzymał się, tylko próbował ominąć miejsce prowadzenia studzienek kanalizacyjnych. w tym momencie natknął się na pojazd jadący prawidłowo z naprzeciwka. Doszło do zderzenia się obu ciężarówek i stojącego na poboczu busa służb drogowej. Pojazdy zablokowały drogę. Na miejscu pracują służby ratunkowe - informuje portal KROTOSZYNSKA.PL

 

 

W korku utknęły zwłaszcza pojazdy ciężarowe, które nie mały możliwości skorzystania z objazdu wąskimi drogami lokalnymi. Ruchem kierują policjanci, którzy wyznaczyli objazdy.

 

Jeśli macie możliwość omijajcie Biadki, kierując się w stronę Sulmierzyc na trasie Krotoszyn - Ostrów Wlkp. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze nawet godzinę.

 

INFORMACJA NA BIEŻĄCO - TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A