ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Eksplozja pieca centralnego ogrzewania. Urządzenie rozsadziło budynek [ZDJĘCIA]

ponad rok temu    17.01.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

Wielkopolska. Zima wreszcie dała o sobie znać, jest śnieg, niskie temperatury, co z kolei spowodowało, że jesteśmy w pełni sezonu grzewczego.

 

Niestety co i raz słychać na naszym terenie o zadymieniu, podtruciu czadem czy pożarach kominów, które odprowadzają dym z domowych pieców. I to wszystko pomimo wielokrotnych ostrzeżeń ze strony kominiarzy i straży pożarnej, by zwracać szczególną uwagą na sprawność systemów ogrzewania i dokonywać obligatoryjnych przeglądów.

 

O krok od tragedii byli mieszkańcy Biadek (powiat krotoszyński). - W budynku gospodarczym na terenie jednej z posesji piec. Siła eksplozji była tak duża, że kocioł przebił ścianę i znalazł się na zewnątrz budynku – informuje portal krotoszyńska.pl [ZOBACZ TUTAJ]

 

Na szczęście żaden z lokatorów sąsiedniego budynku mieszkalnego nie odniósł żadnych obrażeń. Trwa ustalanie co doprowadziło do wybuchu.

ZDJĘCIA – ZOBACZ TUTAJ

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!