R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ekstremalne zastosowanie jednego ze stołków prezydenta miasta Kalisza

› zwielkopolski24› Wielkopolska 10 miesięcy temu    15.05.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. kalisz24.info.pl

Wielkopolska. Ratusz w Kaliszu. Myła okna na prezydenckim stołku.


 

R E K L A M A

W internecie zdobywa co raz to większą popularność zdjęcie, przedstawiające kobietę myjącą szybę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kobieta wybrała sobie nietypowy sposób na umycie zewnętrznej strony okna. Na zdjęciu widać, jak sprzątająca kobieta stoi na drewnianym krześle, które z kolei postawione jest na parapecie. Co więcej, nie jest to domek jednorodzinny, tylko ratusz w Kaliszu.

 

- BHP level expert - żartują internauci.

 

O całej sytuacji została już powiadomiona firma, która odpowiada za usługi sprzątające.

 

- Po prostu mi włosy dęba stanęły, jak zobaczyłam to zdjęcie. Zadzwoniłam do pani naczelnik wydziału administracyjno-gospodarczego. Powiedziała, że jest to pracownica firmy, która została wybrana w przetargu i ma w umowie zawarte świadczenie usług sprzątania ratusza - mówi dla portalu tvn24.pl, rzecznika urzędu miasta w Kaliszu, Elżbieta Zmarzła. - Własciciel firmy jest poinformowany, czekamy na wyjaśnienia. Absolutnie nie mieliśmy pojęcia o takich praktykach. Myślałam w pierwszym momencie, że to jest jakiś żart. Żeby wisieć tak na kawałku stołka? Nawet nie wiem, jak można coś takiego wykonać - dodaje.

 

Nikt nie zwrócił uwagi kobiecie, ponieważ firma wykonuje usługi sprzątające po godzinach pracy kaliskich urzędników.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A