R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Festiwal Piosenki "Młodzieżowej Śpiewaj i walcz!" z Mesajah [ZGŁOŚ SIĘ]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.03.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Wielkopolska. Kultura. Festiwal. Festiwal „Śpiewaj i walcz!”. Festiwal „Śpiewaj i walcz!” z Mesajah. Mesajah na festiwalu

Do piątku (23 marca) można zgłaszać się do udziału w jubileuszowej, dziesiątej edycji Festiwalu Piosenki "Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!". Impreza, ja podkreśla organizator, z każdym rokiem się rozrasta. Nadchodzący konkurs ma objąć swoim zasięgiem już całą Południową Wielkopolskę, będzie też kolejna czwarta kategoria.

 


 

R E K L A M A

Gwiazdą festiwalu jest popularny młodzieżowy artysta Mesajah. - "Śpiewaj i walcz!" ma już dziesięć lat. Zaczynaliśmy w sali OSP jako Festiwal Piosenki Gimnazjalnej - wspomina Tomasz Jankowski, nauczyciel muzyki i twórca Festiwalu. Z każdym rokiem jednak impreza się rozrastała. Trzy lata temu zmieniła swoją nazwę na Festiwal Piosenki Młodzieżowej "Śpiewaj i walcz!" i znacznie zmieniła profil.

 

Obecnie oprócz gimnazjalistów, w szranki konkursowe stają uczniowie szkół podstawowych (kl. IV-VII) oraz ponadgimnazjalnych. W tym roku dochodzi nowa kategoria. W zeszłym roku znacznej ilości solistów na scenie akompaniowali na instrumentach ich rówieśnicy. Doszedłem więc do wniosku, że może warto stworzyć dla nich osobną kategorię i dlatego oprócz solistów zapraszamy także młodzieżowe zespoły wokalno - instrumentalne - dodaje Jankowski.


 

Przesłuchania konkursowe odbędą się 27 marca 2018 r. w JOK Jarocin. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Jarocinie, która jest gospodarzem JOK-u stała się w tym roku strategicznym partnerem i pełni rolę współorganizatora imprezy.. Podobnie jak w latach ubiegłych, najlepsi soliści i zespoły zaprezentują się podczas koncertu galowego, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. oczywiście w JOK Jarocin. Jak co roku na finał wystąpi gość specjalny.


 

- Tym razem jest to bardzo popularny artysta młodzieżowy Mesajah, który w Jarocinie pojawi się w towarzystwie swojego zespołu Riddim Bandits oraz chórzystek z duetu I Grades. Manola chciałem zaprosić do Jarocina już dawno, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie występował w naszym mieście. Jubileusz "Śpiewaj i walcz" to doskonała okazja - mówi Tomek Jankowski.


 

Bilety w cenie 30 zł (osoby dorosłe) oraz 10 zł (uczniowie oraz studenci za okazaniem legitymacji) można już nabywać w JOK. Dzieci do lat 6 mają wstęp bezpłatny. Obecnie trwa nabór do konkursu. Zgłaszać się można jeszcze tylko do piątku 23 marca 2018 r.


 

Regulamin imprezy dostępny jest tutaj [TUTAJ]

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A