ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 7 kilogramów narkotyków

› zwielkopolski24› Wielkopolska 5 miesięcy temu    4.04.2019
Jakub Niewiada
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Komenda Powiatowa Policji w Pile

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Policjanci zabezpieczyli blisko 7 kilogramów narkotyków. Zatrzymano cztery osoby. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali w ubiegłym tygodniu cztery osoby związane z przestępstwami narkotykowymi. Pod koniec marca w nocy na terenie Piły kryminalni zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW, którym podróżowało trzech mężczyzn.

 

- Podczas legitymowania mężczyźni nerwowo się zachowywali. Jeden z nich miał przy sobie przezroczysty worek, w którym znajdowała się amfetamina. Podczas przeszukania pojazdu, w torbie podróżnej funkcjonariusze znaleźli kolejnych kilka worków z narkotykami. Tej samej nocy jeszcze w ręce kryminalnych trafił czwarty mężczyzna - informuje podkom. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Złapani podczas kontroli. Pod bluzą trzymał słoik z narkotykami [KLIKNIJ]

 

Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 7 kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany, 999 tabletek ekstazy oraz blisko 13 tysięcy złotych oraz ponad 300 euro. Czterech mężczyzn trafiło do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej oraz udzielania oraz posiadania narkotyków.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 22 do 40 lat. Zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ vixiarz
  5 miesięcy temu ocena: 100%  1
  Wiecie jak później trudno pixy dostać? kurwa dzięki że zatrzymaliście tych baronów narkotykowych czuje się bezpieczniej..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji