R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Gnieźnianin jechał ponad 100km/h przez przez przejście dla pieszych

› zwielkopolski24› Wielkopolska 9 miesięcy temu    8.01.2018
Jakub Niewiada
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wielkopolska. Leszno. Przejście dla pieszych. Kierowca volkswagena. Wydział Ruchu Drogowego. Naprawa sygnalizacji świetlnej.

R E K L A M A

 

 

 

3 stycznia w centrum Leszna na jednym ze skrzyżowań, młody gnieźnianin jechał z prędkością ponad 100km/h. Do zdarzenia doszło w miejscu przejścia dla pieszych, gdzie trwało usuwanie awarii sygnalizacji świetlnej i należało zachować szczególną ostrożność.

 

W tym rejonie z racji trwających prac sygnalizacji świetlnej, została zmniejszona dopuszczalna prędkość z 70 na 50km/h.

 

W ubiegłą środę po godz. 20:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, zauważyli samochód poruszający się ze znaczną prędkością. Policyjny pomiar wykazał 101km/h. W ten sposób kierowca volkswagena przejechał przez przejście dla pieszych, gdzie ruch przechodniów jest bardzo duży.

 

 

Po zatrzymaniu osobówki, kierowcą okazał się być 25-letni mieszkaniec Leszna. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy, które zostanie przesłane do wydawcy, i to On wyda formalną decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy. Jeśli kierowca nadal będzie poruszał się samochodem, grozi mu wydłużenie tego okresu do pół roku. W przypadku dalszego niestosowania się do zakazu, kolejnym etapem jest zupełne cofnięcie uprawnień do kierowania.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A