R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Imprezy w Wielkopolsce. Ciekawe propozycje na weekend

› zwielkopolski24 ponad rok temu    25.08.2017
Redakcja
komentarzy 5 ocen 5 / 80%
A A A
 fot. materiały organizatora

Oto kilka najważniejszych imprez, które odbędą się w ten weekend, 25-27 sierpnia, na terenie Wielkopolski. Może znajdziesz coś dla siebie...

R E K L A M A

 

 

 

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Uliczne25-27 sierpnia, Krotoszyn,

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej zaczął się już dziś w Krotoszynie. Jest to święto sztuki, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Interdyscyplinarny program przygotowany jest tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ponad 20 grup zaprezentuje szeroki wachlarz dyscyplin artystycznych. Jednocześnie występy będą odbywać się na 4-5 przystankach festiwalowych, a każdy artysta wystąpi 1-2 dziennie. Nie zabraknie muzyki na żywo, pokazów ogniowych, tańca brzucha, akrobacji w kole cyrkowym, sztuczek z balonami oraz balansowania na rolla bolla. Swoje talenty zaprezentują artyści z Polski, Grecji, Japonii, Francji, Nowej Zelandii i wielu innych krajów.

PIknik BMW - 26 sierpnia, Michałkowo (blisko Ostrowa Wielkopolskiego)

Wszyscy właściciele i fanatycy samochodów marki BMW muszą się pojawić na IV Pikniku BMW, który odbędzie się o godzinie 10.00 w Michałkowie. Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji oraz konkurencji 

Festiwal Sztuki Ludowej - 27 sierpnia, Szreniewo

W godzinach 11.00-18.00 podczas imprezy plenerowej: "Przeszłość-przyszłości. Żniwa i dożynki", której towarzyszyć będzie "Festiwal Sztuki Ludowej": występy zespołów ludowych z Bośni i Hercegowiny, Francji, Kraju Basków, Turcji, Węgier, Sardynii i Litwy, pokazy żniwne Od sierpa do kombajnu - po raz pierwszy w naszym Muzeum: pokaz pracy kombajnu Vistula i wiele, wiele innych atrakcji. 

T.Love na dożynkach - 27 sierpnia, Gniezno

Odbędą się XIX Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie. Oprócz wystawy rolniczej i obrzędów dożynkowych, główną atrakcją będzie wieczorny koncert zespołu T.Love!

Spacer historyczny, 27 sierpnia, Leszno

Letni spacer historyczny...
Podróż przez mitologiczne motywy rozpocznie się o godz. 16:00 w budynku głównym przy pl. Metziga 17. Uczestnicy zaczną od krótkiego wprowadzania dotyczącego architektury klasycystycznej, wzbogaconego prezentacją multimedialną. Następnie udadzą się śladami płaskorzeźb ukrytych na leszczyńskich budynkach, które odzwierciedlają postacie z mitologii greckiej i rzymskiej. Spacer poprowadzi Jakub Piwoński.

 

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 5 (80%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ZAPRASZAMY
ponad rok temu ocena: 100%  5
ŁUKASZ ZAGROBELNY NA DOŻYNKACH POWIATOWYCH W MIEJSKIEJ GÓRCE Uroczystości rozpoczną się Mszą św. w kościele parafialnym pw. św Mikołaja w Miejskiej Górce. Następnie uczestniczy przemaszerują w pochodzie dożynkowym na miejscowy stadion, gdzie odbędą się główne uroczystości, część obrzędowa (Zespół Śpiewaczy Włościanie) oraz występy artystyczne (Zespół Pieśni i Tańca Żeńcy Wielkopolscy, Koncert Orkiestry Dętej Miejska Górka, Zespół Tańca Ludowego Krotoszanie, Grupy taneczna PERFEKT z Miejskiej Górki). Gwiazdą dożynek powiatowych będzie Łukasz Zagrobelny, a całą imprezę zakończy zabawa taneczna przy DJ Bracia N. Od godziny 13.00 dla dzieci udostępnione zostaną urządzenia rekreacyjne: zjeżdżalnie, wodne kule, suchy basen, plac zabaw jungla oraz eurobungee. W trakcie imprezy dostępne będą: wystawa starego sprzętu rolniczego, prezentacja działania dawnych narzędzi gospodarskich i agrarnych, stoiska rękodzielnicze i artystyczne, wystawa zwierząt egzotycznych i gospodarskich, smak polskiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tom
ponad rok temu ocena: 100%  4
Szreniawa, a nie Szreniewo. Na marginesie Muzeum Narodowe Rolnictwa to wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rm
ponad rok temu ocena: 100%  3
16.09.2017 zapraszamy na spotkanie Jarocinskich klasykow na parking przy ul sw Ducha godz 16.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pila
ponad rok temu ocena: 67%  2
A w Jarocinie tylko joga?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ktoś
ponad rok temu ocena: 67%  1
Nie, jeszcze PERFUME PARTY w Golinie. Wstęp wolny.
R E K L A M A
R E K L A M A