ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocin. Niezwykła publikacja na setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego

› Kultura i Rozrywka› Zapowiedzi 7 miesięcy temu    27.12.2018
komentarzy 2 ocen 1 / 100%
A A A

Dzień 27 grudnia to wyjątkowa data w historii Polski, rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie, które nierozerwalnie wpisało się w historię Jarocina i jego mieszkańców.

 

 

W związku z przypadająca w tym roku 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, Południowa Oficyna Wydawnicza, wydawca między innymi Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl -  przygotowała wyjątkową publikację – Nasza Niepodległa, dokumentującą osiągnięcia gospodarcze przedsiębiorstw i różnorodnych firm z naszego regionu w suwerennej Polsce. Opisane zostały historię kilkudziesięciu przedsiębiorstw z ziemi jarocińskiej, które zmagając się z trudnościami, pokonując przeszkody, osiągnęły nie tylko lokalny, ale także ogólnopolski i europejski sukces.

 

Autorzy publikacji zabiorą czytelnika w niezwykłą podróż w czasie, nie tylko dzięki spisanej historii, ale także unikatowym zdjęciom, które w niepowtarzalny sposób obrazują rozwój i postęp. Są swoistą podróżą w czasie, pokazującą drogę jaką pokonali ci, których dziś nazywamy ludźmi sukcesu.

 

Wydawcy zaplanowali premierę książki na dzień 27 grudnia 2018, by w ten szczególny sposób uczcić 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości związane z tym wydarzeniem odbędą się tego dnia w siedzibie Południowej Oficyny Wydawniczej o godz. 18.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!