ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarocin: Po kawę chodzę z własnym kubkiem! - przyłącz się do akcji.

› Aktualności 5 miesięcy temu    25.06.2019
Mariola Długaszek
komentarzy 3 ocen 1 / 100%
A A A

Chodzę po kawę z własnym kubkiem!

 

Każdego roku na całym świecie zużywa się miliardy jednorazowych kubków. Niestety, zaledwie 0,25% tych trudnych w przetworzeniu opakowań trafia do recyklingu, co oznacza, że z każdą kawą czy herbatą zakupioną w jednorazowym opakowaniu, rośnie góra odpadów.

 

W drodze do pracy, szkoły na spotkanie, czy w czasie podróży chętnie kupujemy ciepłe napoje na wynos. Nie ma w tym nic złego, ale róbmy to z własnym kubkiem! Dzięki temu, każdy z nas będzie miał realny wpływ na zmniejszenie liczby odpadów.

 

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji kawiarnie, restauracje, stacje benzynowe – wszędzie tam, gdzie sprzedajecie kawę czy herbatę na wynos.

 

Będziemy szukać w Jarocinie lokali, które przyłączą się do naszej akcji, więc jeśli już gdzieś kupujesz napoje na wynos ze swoim kubkiem i może jeszcze dostajesz z tego powodu rabat, napisz do mnie albo zrób zdjęcie i wstaw je pod postem na Fb Gazety Jarocińskiej – Chodzę po kawę z własnym kubkiem!

 

Niech kubek zawsze będzie z nami!

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ James K Smith
3 miesiące temu 3
I found your post interesting to read and i want to say that this is a best post i have ever seen until now. Take a look at google play gift card code generator: http://theposhmedia.com/forum/...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ffff
5 miesięcy temu 2
W jakich lokalach w Jarocinie są jednorazowe kubki?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gminnik
5 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jeśli kubek jest papierowy, to uruchamianie recyklingu jest nieekonomiczne. Bakterie i grzyby rozłożą go w kilka dni, za darmo. Chyba, że chodzi o postęp. Wtedy za grubą kasę zleca się lojalnej firmie utylizację/recykling nawet głupiej koperty.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji