ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Jarociniacy kolędowali we Francji. Koncert prezentem od Jarocina na jubileusz współpracy

› Aktualności› Wydarzenia 7 miesięcy temu    24.01.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Materiały Urzędu Miejskiego w Jarocinie

Członkowie kapeli ludowej złożonej z mieszkańców Ziemi Jarocińskiej dała koncerty kolęd w Libercourt - francuskim mieście, z którym od ponad 40 lat współpracuje Jarocin.

 

 

Występ w kościele Notre-Dame de Libercourt oraz podczas noworocznego spotkania burmistrza Libercourt z jego mieszkańcami były zwieńczeniem obchodów 40-lecia współpracy i partnerstwa obu miast.

 

CHCESZ POSŁUCHAĆ, JAK ŚPIEWAJĄ "SNUTKI"? [ZOBACZ TUTAJ]

 

Wizyta polskiej kapeli we francuskim mieście była prezentem od Gminy Jarocin dla mieszkańców Libercourt, a w szczególności dla zamieszkującej tam Polonii. Jarocińska grupa, jak zwykle została mile ugoszczona przez gospodarzy. Wraz z Polonią kapela wspominała poprzednie wizyty, zarówno Polaków we Francji, jak i Francuzów w gminie Jarocin. Było to tym bardziej ciekawie, że większość polskiej delegacji miała przyjemność występować już w Libercourt.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

 

 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jarock
7 miesięcy temu ocena: 83%  1
Brawo Snutki !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji