R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jechał bez uprawnień i pod wpływem narkotyków. W domu przechowywał amfetaminę

› zwielkopolski24› Wielkopolska 11 miesięcy temu    16.04.2018
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. KPP Piła

Wielkopolska. Komisariat Policji w Wyrzysku. Mężczyzna prowadził samochód bez uprawnień i pod wpływem narkotyków. Policjanci zabezpieczyli ponad 150 porcji amfetaminy.

 

R E K L A M A

 

Do zdrzenia doszło 6 kwietnia, policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali samochód osobowy marki BMW. Na widok policjantów, kierujący 23-latek zaczął zachowywać się nerwowo.

Okazało się, że mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Dodatkowo podczas przeszukania samochodu, policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji amfetaminy. Funkcjonariusze uzyskali też informację, że może on posiadać więcej nielegalnych środków odurzających. Podczas zatrzymania, mężczyzna przyznał się, że jest pod wpływem narkotyków.

 

CZYTAJ TAKŻE: Chciał przekupić policjantów. Proponował 10 tysięcy euro! [KLIKNIJ TUTAJ]

 

Zatrzymany przechowywał substancje psychotropowe również u siebie w domu. Kryminalni zabezpieczyli w sumie ponad 150 porcji amfetaminy. 

23-letni mieszkaniec Wyrzyska już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione czyny grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A