R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Jedna ofiara śmiertelna. Wielkopolska policja podsumowała okres świąteczny

› Aktualności 9 miesięcy temu    27.12.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W tym roku okres świąt Bożego Narodzenia był wydłużony. Wigilia wypadła w niedzielę, więc już od soboty trwał świąteczny ruch na drogach. Jak informuje wielkopolska policja w w okresie od 23 do 26 grudnia doszło do 16 wypadków, w których zginęła jedna osoba, a 24 zostały ranne.

Do najtragiczniejszego wypadku doszło w powiecie jarocińskim. 24 grudnia na krajowej 11 na granicy miejscowości Witaszyce i Witaszyczki zginął pieszy potrącony przez samochód. - Jak relacjonuje mł. asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie 59-letni mieszkaniec gminy Jarocin wtargnął z chodnika na jezdnię wprost pod jadącego fiata punto, którym jechał mieszkaniec powiatu szczecińskiego

Poszkodowany został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Pomimo wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł. Kierowca fiata był trzeźwy.

- Ogólnie rzecz biorąc te święta były bardzo spokojne, nie tylko na drogach. W żadnej z miejscowości nie odnotowaliśmy poważniejszych incydentów. Policjanci, którzy pełnili służbę na drogach prowadzili regularne kontrole kierowców, którzy podróżowali przez nasz region i zatrzymali 74 osoby, które były pod wpływem alkoholu – podsumowuje rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A